מס' צפיות - 1307
דירוג ממוצע -
מכבי חיפה בעידן רוני לוי
רוני לוי מאמן של שחקנים גדולים. ברגע שהרמה של השחקנים ירדה במקצת לא הצליח להביא את הפוטנציאל של השחקנים בקבוצה.
מאת: דניאל גבאי 15/03/08 (19:44)

בעידן רוני לוי קיבלנו מספר לא מבוטל של הצגות ודרמות עוצרי נשימה אך בכל זאת רוני לוי מסיים את דרכו בקול ענות חלושה. קיימות לכך מספר סיבות מרכזיות. 

 

הראשונה שבהם היא חוסר ההשפעה של רוני לוי על הקבוצה בשנתיים האחרונות, סיבה נוספת זו עייפות החומר במכבי חיפה שהצוות המקצועי לא הצליח להכניס בהצלחה דם חדש למערכת.

 

דוגמה נוספת לחוסר ההצלחה של רוני לוי היא הצבת שחקנים במקומות לא נכונים להם כדוגמת רוסו ויניב קטן שלגבי קטן לעניות דעתי אין לו מקום בהרכב של חיפה (השחק לא פוגע בשנתיים האחרונות מלבד משחקים בודדים).

 

כמו כן בחירת שחקנים זרים רעה במיוחד לדוגמת החלוץ פאנטיני שללא ספק אם היה חלוץ ברמה גבוהה, היה נחטף מזמן לאירופה ולא מגיע לליגה ברמה נמוכה כמו שלנו.

 

סיבה מרכזית היא חוסר היכולת של רוני לוי לשלב שחקנים צעירים כדוגמת רפאלוב וגיטה ובמיוחד פיספוס של שחקן ענק כדוגמת מאור בוזגלו.

 

אין סיבה להאשים את יעקב שחר בכישלון מכיוון ששחר תמיד שמר על מסגרת תקציבית טובה במיוחד ולא נגרר אחר בית"ר ירושלים עם תקציב מטורף, שכפי שראינו לא מביא שיפור במשחקה.

 

האשמה היחידה של שחר היא אי החלפתו של רוני לוי בסוף העונה שעברה, או בתחילת העונה הנוכחית ובכך הביאה לקריסה השנה ולמכבי חיפה אנמית. רוני לוי מאמן של שחקנים גדולים. ברגע שהרמה של השחקנים ירדה במקצת לא הצליח להביא את הפוטנציאל של השחקנים בקבוצה.

 

המאמן הבא של חיפה חייב להיות מאמן שיש לו שיטה התקפית מובהקת ולא משנה מי זה יהיה, ולרוני לוי לא נותר לי אלא לאחל לו בהצלחה בקבוצה הבאה שלו ובתקווה שיבין את הטעיות שלו.

 

תמונה: Donjos83, ויקיפדיה העברית

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 2 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
כתבה יפה מאוד,
NEWS-MAN 15.03.08 (23:01)
2.
כל הכבוד
דוד גבאי 16.03.08 (17:34)