מס' צפיות - 487
דירוג ממוצע -
שאבי לוזון יממן
לפני פחות מחודש אמר יו"ר ההתאחדות שכל קבוצה בגביע המדינה תארח במגרשה שלה - אין זה אומר שהיא צריכה להפסיד מכך כמו אחי נצרת נגד בית"ר ירושלים.
מאת: אייל טוני 11/03/08 (08:24)

למה בכלל צריכים לשמוע על סכנת ביטול של המשחק בין אחי נצרת לבית"ר ירושלים ובכך להעניק למנצחת הידועה מראש כרטיס חופשי לרבע הגמר? אחי נצרת ובית"ר רוצות לעלות הערב למשחק - אלא שהמשטרה טוענת שאחי מערימה קשיים ולא מוכנה לשלם לה עלות אבטחה של 400 שוטרים ו-200 סדרנים.

 

למרות שהאצטדיון בעילוט (4,500 מקומות) יהיה כנראה מלא עד אפס מקום, אחי נצרת תצא עם מינוס כספי מהמשחק הזה. שני דברים שגובלים בעוולה בדבר:

 

1. המשטרה היא ארגון ציבורי שמטרתו לשמור על הסדר. דרישה של תשלום בעבור אבטחת משחקי כדורגל זה ביזוי תפקידה של משטרת ישראל (הלו דיכטר? what's up?).

 

1. אבי לוזון טען שמשחקי הגביע יערכו בביתה של הקבוצה המארחת. אלא שאחי נצרת איננה מוכנה לשאת בעלויות אבטחה כל כך גבוהות. מדוע אם כן אבי לוזון חושב שהקבוצה המארחת צריכה להפסיד כסף מעובדת היותה מארחת? אוי ואבוי אם המשחק יועבר לטדי יאמר אבי לוזון - אבל מבחינה כלכלית בית"ר יכולה לעמוד בזה. אז או שארקדי יממן, או שיותר ראוי שההתאחדות תעשה את זה. נו כבר אבי, תממן.

 

תמונה: אתר ההתאחדות לכדורגל

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
אחלה כתבה, אהבתי
news--man 16.03.08 (08:19)