מס' צפיות - 171
דירוג ממוצע -
הדרת נשים הזדמנות להתפרסם
הדרת נשים סטודנטית התייצבה נגד חרדים באוטובוס והפכה לסמל במאבק נגד הדרת נשים
מאת: דינה אלדין 05/01/12 (17:14)

הדרת נשים הזדמנות להתפרסם כיצד?

כל אשה שתרצה להתפרסם צריכה לעלות לאוטובוס מלא חרדים לשבת לידם ולצלצל למשטרה וההמשך ידוע, למה? כי החולשה הזאת שיש בציבור החילוני קיצוני נגד חרדים שכולל פחד מוות מחזרה בתשובה לא נותן מרגוע לחילוני קיצוני בנוסף לשנאה שזורעים בציבור נגד החרדים. אז מה באמת שונאים בחרדים? הם נידמים כפרימיטיבים בעיני החילוני הקיצוני שחושב עצמו חכם מודרני.

אילו היה אפשר לעשות מבחני חכמה לציבור החילוני קיצוני התוצאות היו עגומות שהם עצמם יופתעו מגילוי חסרונם השיכלי, ואני אומרת זאת מנסיון אישי שלי החילוניות וקיצוניות שבי לא היתה מובנת לי עד שגיליתי את חסרונותי בידע כללי פשוט ועדיין מנסה לתקן את המעוות ע''י רכישת ידע וחכמה עד שהבנתי למה אמר שלמה המלך: אמרתי אחכמה והיא רחוקה ממני.

ככל שלומדים יותר מבינים כמה לא יודעים כלום ואז בושה באמת לאלו שמציגים עצמם חכמים אחרי שמגלים שלא ידעו כלום.

אז מה מפחיד בחרדים שאפילו לא מנסים להחזיר בתשובה? ומה מפחיד באלו שכן מחזירים בתשובה? ממלא אותך לא יוכלו לסחוף מרוב המרחק שנוצר אז מה הפחד? למה להתסיס ולעורר שנאה בכל מחיר? פעם זה היה ספרדים ואשכנזים, אחר כך מרוקאים, אחר כך אתיופים אחר כך רוסים ואחר כך דתיים ומה שיוצא מזה שיתכן ששני אחים לא ידברו ביניהם כי אחד דתי ואחד חילוני ובכל מקרה כולנו מפסידים. אז באמת למה להתפרסם על חשבון בני אדם תמימים? לא חייב שתהיה מלחמה אמיתית וכוננות צבאית כדי להתאחד, אפשר להתאחד גם בלי מלחמות, תנסו זה שווה את החיים והעתיד של עם ישראל כעם אחד.

 

הכותבת היא חילונית קיצונית שלא בוחרת בשינאה ותסיסה אלה באחדות ואהבת אחים ןשלום ואחוה

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר