מס' צפיות - 739
דירוג ממוצע -
רומא - אירופה הקלאסית
מאת: הצרכן 11/09/08 (00:05)

לפני שנים רבות הוכרזה באירופה הקלאסית, תחרות בין ערי הבירה, מי יצליח לדחוס בשטח מצומצם יותר, חדרי מלון רבים יותר. בשנים האחרונות, עם התקדמות רשת האינטרנט,נוסף מימד לתחרות, הקרב הוא בין אתרי האינטרנט, שמצליחים כל פעם מחדש, להונות אותנו במצגי שווא של תמונות המדמים למלונות שטחים נרחבים במאות אחוזים מהמציאות העגומה   בכל ביקור באחת מבירות אירופה. אני נתקף בקלסטרופוביה מסוגננת, כשאני נכנס לחדר מלון בעיר גדולה שעלה לי הון רב תמורת מרחב כל כך קטן, עד שבקושי נמצא מקום להניח את המזוודה.  

 

השבוע ביקרתי ברומא, לפני הנסיעה חרשתי את האינטרנט למצוא מלון סביר להעביר 2 לילות. המלון שבחרתי היה כל כך קטן שאני ממש לא בטוח אם הגמדים של שלגיה היו שורדים בו. לאחר יומיים כבר התרגלתי, אני חושש שלא אסתדר עם מרחבי הענק בממלכה.

  

 07-09-08_1631 by you.  

 

כשראיתי את התור בחנות הזאת לא האמנתי למראה עיני. עשרות אנשים צובאים על מכונת קפה אחת, כדי לא לפספס את אומני הקפה של רומא. כמובן שכמו ישראלי כשר, ראיתי תור ומיד הצטרפתי לחגיגה. Gran Cafe קוראים למשקה המבוקש. לאחר 20 דקות מיוזעות, כבר עמדנו בחוץ עם ספל קפה משובח ומוקצף. אל תשאלו אותי אם היה שווה כל התור והדוחק הללו. מי שחייב לנסות, בביקור הבא ברומא שיגש ל: Piazza sant Eustachio ,תראו בית קפה מפוצץ בלקוחות, זה המקום וזה הקפה.

 

  07-09-08_1638 by you.    

 

ביקרתי לכמה שעות באזור קמפניה שמדרום לנפולי. האיטלקים הממזרים האלו, לקחו מכל העולם את היופי והסגנון. כמה ימים בעיירות סורנטו או באמלפי, בהחלט יכולים לטהר אתכם מרעלי היומיום. אפילו אני לאחר כמה שעות ולילה באזור הרגשתי טוב וטרי יותר. זה בטח בזכות הלימונצלו.  

 

09-09-08_0913 by you.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לבלוג של הצרכן 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר