מס' צפיות - 1253
דירוג ממוצע -
טיול לספארי ברמת גן
מאת: ask dikla 13/08/08 (02:16)

עכשיו כשמתחילה תקופת החופש מהגנים הורים רבים מתחילים לתכנן מה לעשות עם הילדים. ביום שישי האחרון החלטתי לקחת את בני בן השנה ו-9 ביחד עם אחותי היקרה לביקור בספארי ברמת גן.  

 

אני חייבת לספר ששתינו היינו שם בפעם האחורנה לפני הרבה הרבה שנים..לפחות 15 כך שגם בשבילנו זו הייתה כמו פעם ראשונה.  

 

טיפים להתארגנות פינות הצל בגן לא רבות ולא ניתן לסמוך עליהם להגנה מהשמש, אז תביאו כובעים, קרם הגנה מהשמש והרבה מים. אנחנו הבאנו גם אוכל וחטיפים למרות שאפשר לקנות שם ולמרות שלא התאפקנו וקנינו ארטיק קרח ב-5 ש"ח (כשבחוץ זה עולהכ-3-4 ש"ח).  

 

חברי מועדון חבר וכו`, תדעו שיש הנחה אבל צריך להזמין את הרטיסים הללו מראש ואז יש קופה נפרדת.   הכניסה לספארי מתחילה בנסיעה ברכבכם הנעול! בין קרנפים, זברות, היפופוטמים ושאר חיות יפות ומרשימות כולל כמה שבחיים לא ראיתי כמו "גנו".  

 

לאחר מכן יורדים מהרכב ונכנסים למתחם של החיות בכלובים, המלצה למי שבא עם יותר מילד אחד יש בכניסה קלנועיות משפחתיות בתשלום, אבל זה מקל הרבה יותר על ההסתובבות.  

 

בחודש אוגוסט יש גם הופעות לילדים.  

 

לאחר הסיבוב בין כלובי הפילים, הג`ירפות, הטיגריסים, הקופים ושאר החבר`ה חוזרים לאוטו ומתקדמים באוטו הנעול מאוד!!! למתחם האריות. ופה קצת מאכזב לראות שאין הרבה אריות וגם מכיוון שכל ההתרגשות הייתה מאחורינו הילד כבר נרדם.  

 

עוד הערה..לא להיכנס לחנות המתנות המחירים שם מאוד גבוהים ויקרים לדוגמא: בובת ג`ירפה בינונית בסביבות ה-100 ש"ח. אחרי זה כבר לא רצינו לראות עוד מחירים.   קצת תמונות... אלו הגי`רפות והלמורים.

 

 

 

לבלוג של ask dikla

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר