מס' צפיות - 1234
דירוג ממוצע -
טיפים חיוניים שיהפכו את טיול השטח שלכם למושלם
מאת: OS 18/03/21 (16:15)

שלום, קוראים לי ערן שמעונוביץ והיום אני רוצה לתת לכם טיפים ספציפיים לאנשים שיוצאים לשטח עם רכב ויכולים להגיע לאתר הקמפינג. במשך חיי טיילתי המון ובנוסף לחוויות המיוחדות והמגניבות שצברתי, למדתי וצברתי ניסיון רב בשטח וכיצד להתייעל בו וכיצד להפוך טיול למעניין עוד יותר.

 

הביאו שקיות ואקום מסיליקון/פלסטיק איכותי

 

עכשיו בטח הרמתם גבה ואמרתם לעצמכם מה לעזאזל? אבל תאימנו לי, הטיפ הזה הוא חיוני מאוד. שקיות ואקום כל כך חשובות והן יעזרו לכם לאסוף את כל השאריות שלכם שיאפשרו שימוש בהמשך. כאשר הייתי בטבע והכנתי עוף או שזרקתי תפוח אדמה במדורה, כל האוכל שנשאר פשוט שמתי בחזרה בשקיות ואקום והשתמשתי בו לאחר כמה שעות או יום למחרת. השקיות בקושי תופסות מקום כאשר מכינים את התיק לטיול וכאשר משתמשים בהן זה ממש נוח לזרוק אותן בציידנית או במקרר לרכב שלכם.

 

 

מצת אבן אש שמעתם?

 

כן כן, אנחנו לא בעולם הקדום אך השימוש באבני אש הוא קל ויכול להציל אותנו כאשר נתקענו והכי חשוב, הם עולים גרושים ואפשר לאחסן אותם בתיק מבלי שיתפסו מקום. גם אם לקחתם איתכם 10 מצתים ליתר בטחון ושלא תתקעו, מצתים תמיד באחריות של האחרון שהשתמש ותמיד נוטים להיאבד. זריקת מצת אבן בתיק תשמש אתכם רק כאשר אתם רוצים ליצור אש או רק במידת הצורך אם נתקעתם. באש שבמצב יכולה להחזיק לכ10 דקות ואפשר להדליק איתה אש בקלות.

 

בקבוק קפוא בתוך הצידנית

 

קחו איתכם בקבוק מים שהוקפא מראש בתוך הצידנית במקום לקנות שקיות קרח. אפילו אם יש לכם בקבוק של 2 ליטר או יותר, הקפיאו והכניסו לציידנית. בקבוק יהיה בהרבה יותר יעיל מקוביות קרח קטנות שנמסות לאחר כמה שעות. בקבוק מים יכול להחזיק יומיים! בטח כאשר אתם יורדים לשטח עם צידנית ולא מקרר לרכב השימוש בבקבוק יהיה סופר רלוונטי ויעיל! עוד יתרון שיש לבקבוק הוא שאתם יכולים למלא אותו במים לשתיה ובמידה ונתקעתם או שאתם רוצים גם לקרר את הצידנית וגם לשמור מים למאוחר יותר בטיול, תוכלו לשתות ממנו.

 

שיטפו את הירקות שלכם לפני שאתם יוצאים לטיול

 

לפני שאתם יוצאים לטיול, ובמידה ואתם אנשים בריאים כמובן שמעוניינים לאכול בריא גם במהלך הטיול, שיטפו את הירקו מראש וברגע שתרצו להשתמש בהם ולחתוך אותם, כל שעליכם לעשות הוא פשוט להתחיל להכין איתם את האוכל. דבר שחוסך לכם מים יקרים בטיול שאותם תצטרכו יותר לשתיה או דברים אחרים וגם הצורך להתעסק עם ירקות ולשטוף אותם כמובן.

 

ישנם עוד טיפים רבים שלמדתי בטיולים שלי ואותם אשאיר לפעם אחרת. מוזמנים לבקר באתר שלי המחסן ציוד קמפינג שנמצא בחולון ושם תוכלו למצוא מגוון מוצרים שימושיים שיהפכו את הטיול שלכם למושלם ובמחירים טובים. שלכם, ערן שמעונוביץ

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר