מס' צפיות - 851
דירוג ממוצע -
זולה בים – אם שלווה, אז עד הסוף
מאת: NR 30/09/20 (12:37)

כשאנחנו חושבים על בילוי בים עם חברים ובני משפחה, במהלך השבוע או סופ"ש, יום או לילה, בילוי סטנדרטי או כזה שנועד לציין אירוע מסוים, אז הדבר הראשון שעולה לנו בראש, היא תחושת חופש אולטימטיבית. הרי אין דבר שמסמל יותר חופש מאשר חוף ים, בירות, אוכל, מוזיקה טובה ואנשים אהובים.

 

בשביל לארגן בילוי או אירוע בחוף ים, אנחנו צריכים לארגן ציוד מתאים. אנחנו צריכים לספק לאורחים שלנו אמצעים שונים שיאפשרו להם ליהנות מהאירוע שלנו. מעבר לכיבוד של מזון ושתייה או רמקולים למוזיקה טובה, חשוב שנארגן ציוד מתאים אשר יכול להשתלב עם אופי הבילוי או האירוע שאנחנו מבקשים לארגן.

 

 

דוגמא לציוד כזה, הם מוצרים שיכולים לעזור לנו ליצור תחושה של זולה בים. הכוונה למוצרים פשוטים, לא יוקרתיים, שיוצרים סביבה ועיצוב של חופש, שלווה, אוויר פתוח, וכל זה, בזמן שהם עוזרים ליהנות ממזג האוויר ומהאווירה מסביב.

 

בדרך כלל, כשמדברים על מוצרי זולה בים, הכוונה היא למוצרי הצללה אותם ניתן להתקין בקלות בכל חלק על החוף, כך אפשר ליהנות משהייה ללא מגבלות של תנאי מזג אוויר, וכן אפשר למצוא מוצרים שונים שמשמשים לישיבה, שכיבה, וכן שולחנות עליהם ניתן להניח את הכיבוד ודברים אחרים.

 

כפי שניתן להבין, מאחר ומדובר בחוף ים ולא בשטח רגיל, אז באופן טבעי הפריטים לא אמורים להיות מורכבים מדי וגם לא יקרים. אלה צריכים להיות פריטים שיהיה קל להתקין אותם, בין אם זה באמצעות אמצעים שמגיעים ביחד עם אותם פריטים או עם אמצעים שונים שנמצאים בסביבה. כמו כן, אלה צריכים להיות פריטים חזקים שיכולים לעמוד בתנאי מזג אוויר שונים, וכן כאלה שניתן לנייד ממקום למקום בלי בעיה.

 

כיצד רוכשים מוצרי זולה לים?

 

על מנת לרכוש מוצרים שיתאימו לצרכים שלנו, אז תחילה עלינו לאפיין בדיוק מה אנחנו צריכים ולשם מה. מעבר לציליות שיכולות להתאים לצורך הגנה מפני השמש, הרי שאנחנו יכולים למצוא, כאמור, גם פריטי ריהוט שונים, וכן פריטים כמו צידניות, אוהלים ומוצרים אחרים שיכולים לשמש אותנו לצורך כל אירוע בים.

 

אחרי שאפיינו את הצרכים שלנו ומה יכול לשמש אותנו, אנחנו צריכים להחליט על סוג וסגנון הפריטים. למשל, מה יהיה גודל הצילייה, באיזה צבע היא תהיה, כיצד יהיה ניתן לתלות אותה ועוד. זה נכון גם לגבי פריטים אחרים שברצוננו לרכוש. כך נוכל להתאים כל פרט ופרט לאירוע וגם נוכל לתכנן אותו בצורה נכונה.

 

נקודה נוספת שאנחנו צריכים לבחון היא, היכן אנחנו רוכשים את הפריטים, כיצד אנחנו אוספים אותם ומה נדרש בשביל להשתמש בהם. יש פריטים שייתכן ויהיה צורך להביא כלי עבודה מסוימים בשביל להשתמש בהם ויש פריטים, שנוכל פשוט לפרוס בשטח בלי שום בעיה, בלי שנצטרך לעבוד קשה מדי.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר