פינת הכותבים

מס' צפיות - 792
דירוג ממוצע -
עורך דין פלילי במרכז
עורך דין פלילי במרכז – מה זה אומר ומתי הוא נחוץ?
מאת: אופיר א 19/08/20 (16:39)

מהו תפקידו של עורך דין פלילי במרכז ומי צריך אותו? במאמר זה נעסוק בתשובות לשאולות אלו ונסביר על תהליך הייצוג של עורך הדין הפלילי.

 

מהו עורך דין פלילי?

 

עולם המשפטים הוא עולם גדול ורחב והוא כולל בתוכו סוגים רבים ושונים של התמחויות ותתי התמחויות. אחת ההתמחויות בעולם המשפטים היא בתחום הפלילי, שגם הוא גדול ומסועף בפני עצמו. עורך דין פלילי הוא עורך דין, שתחום ההתמחות שלו הוא תחום הפלילים, כשהמשמעות של תחום זה היא טיפול בעבירות על חוקים שנועדו להגן על החברה ועל הביטחון האישי של כל אדם.

 

מי צריך עורך דין פלילי?

 

היות שהמשפט הפלילי מאופיין בכך, שהצד התובע הוא תמיד המדינה ולעולם לא אזרח, עורך דין פלילי במרכז ובכלל תמיד ייצג את הצד הנתבע ולעולם לא את הצד התובע. כלומר, מי שזקוק לעורך דין פלילי תמיד יהיה אזרח שהואשם בעבירה פלילית וזקוק לייצוג משפטי.

 

זמן להתקשר 

 

אם אתם תוהים מהו הזמן הטוב ביותר להתקשר לעורך דין פלילי, אז התשובה היא חד משמעית – כמה שיותר מהר! ככל שתקדימו ליצור קשר עם עורך דין, כך יהיה לו יותר זמן לעבור ולעבוד על התיק שלכם, להתעמק בראיות ולמצוא את הדרך הטובה ביותר לייצג אתכם בהליכים המשפטיים המתנהלים נגדכם.

 

הכנה לקראת פגישה 

 

היות שזמנו של עורך הדין יקר, מומלץ להשתדל ולחסוך עד כמה שניתן מזמנו ובאפשרותכם לעשות זאת כבר במהלך הפגישה הראשונה שלכם אתו. כדי לעשות זאת, כדאי שתגיעו מוכנים לפגישה ככל שניתן והכוונה היא לכך, שככל שעורך הדין שלכם יהיה בתמונה בשלב מוקדם יותר, כך הוא יוכל לעזור לכם יותר ולייצג אתכם טוב יותר ואין ספק, שזמן זה לעבודה יותר מעמיקה, יועיל לכם במהלך ההליכים המשפטיים ויעזור לכם להגיע לתוצאות טובות יותר!

 

בחירת עורך דין פלילי במרכז

 

אין ספק, שבחירת עורך דין פלילי במרכז היא אחד הדברים החשובים ביותר ובעלי ההשפעה הגדולה ביותר על ההמשך שתוכלו לעשות והיות שכך, חשוב לעשות זאת בתבונה! כדי לבחור את עורך הדין הטוב ביותר בשבילכם עליכם לבדוק תחילה את תחום ההתמחות שלו ולוודא, שהוא אכן מתמחה בתחום המשפט הפלילי. כמו כן, חשוב גם לבדוק את הניסיון שלו בניהול הליכים משפטיים בתיקים דומים לתיק שלכם.

 

דבר אחרון ולא פחות חשוב הוא הרושם הראשוני – שיעזור לכם להרגיש את הביטחון הדרוש לכם בעבודה עם עורך הדין שלכם.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר