פינת הכותבים

מס' צפיות - 677
דירוג ממוצע -
כל מה שצריך לדעת על ביטוח נגרר אונליין
מאת: אופיר א 25/06/20 (11:16)

בתחום הרכב, המונח 'נגרר' מתייחס לרכבים שאין להם יכולת תנועה עצמאית. האופי הפסיבי של רכבים אלו הופך אותם לתלויים ברכבים גוררים שמאפשרים את ניידותם ומעבירים אותם ממקום למקום באמצעות קשירת הרכב הנגרר לרכב ממונע. פעולת הקשירה מתבצעת באמצעות חיבור הוו בין הנגרר לבין כלי הרכב שגורר אותו, עלי ידי נהג מוסמך עם רישיון של משרד התחבורה.

 

נגררים זמינים במגוון סוגים והם משמשים למטרות שונות כמו למשל נתמכים, רכינים, לציוד כבד, או למטרות אחרות. אבל הייעוד העיקרי של רכבים נגררים הוא העברת סחורות כבדות. כדי להגן על בעלי נגררים מפני נזקים שעלולים להתרחש כמו נזק לכלי הרכב הנגרר או נזק שנגרם באמצעותו לצד שלישי, חשוב לבטח את הרכב, והיום אפשר לרכוש בקלות ובמהירות ביטוח נגרר אונליין.

 

ניפוץ המיתוס של רכב נגרר, בהקשר הביטוח

 

ביטוח נגרר אונליין הוא תחום ייחודי בעולם ביטוח רכב, היות ופוליסת ביטוח זו מאופיינת ברמת סיכון גבוהה, שנובע במיוחד מהמשקל הגבוה של הרכב, שנתמך על ידי רכב כבד אחר וקשור אליו. המיתוס הנפוץ המיוחד לרכב נגרר הוא שהחיבור שלו לכלי רכב אחר הופך את השימוש בו לחלק מהרכב ולכן הביטוח אמור להיות חלק מביטוח הרכב שיש לרכב הגורר.

 

החוק מחייב רכישת ביטוח נגרר כרכב נפרד מהרכב הגורר, ולכן הכיסוי יהיה כפול: ביטוח חובה עם ביטוח צד ג', כחלק מפוליסת ביטוח הרכב. כשאתם סוקרים את האפשרויות הקיימות בתחום ביטוח נגרר אונליין, מומלץ לשקול גם רכישת ביטוח מקיף, היות והרכב הנגרר נושא ציוד וסחורות בעלויות גבוהות.

 

תנאי פוליסת ביטוח נגרר אונליין

 

כדי לרכוש ביטוח נגרר אונליין, כלי רכב זה צריך להיות רשום במשרד הרישוי. עם הסדר תנאי עיקרי זה, מגיע שלב בחינת תנאי הפוליסה, שכוללים את תדירות הפעלת הרכב הנגרר, מטרות השימוש בו, ומידת התנועה שלו.

 

כלומר, ככל שהשימוש ברכב הנגרר מתבצע באופן יומיומי וכרוך בתנועה גבוהה, כך הפוליסה מתומחרת במחיר יקר יותר, ולכן מומלץ לבצע השוואת מחירים באתר שמפרט את ההצעות המוגשות על ידי חברות הביטוח, למציאת פוליסת ביטוח שמכסה את ביטוח החובה הבסיסי בתוספת הרחבה של ביטוח צד ג' וביטוח מקיף, בתנאים המשתלמים ביותר.

 

אתר השוואת מחירים מאפשר מציאת ביטוח מותאם אישית

 

להבדיל מביטוח רכב רגיל, ביטוח נגרר אונליין מאפשר לכם למצוא את פוליסת הביטוח הייחודית שמותאמת לצרכים ולדרישות שלכם. באתר השוואת מחירים תוכלו להתרשם מפוליסות ביטוח בתנאים שונים, כפי שהם מוגשים על ידי חברות ביטוח או סוכני ביטוח שונים, ולבחור את החברות שמתמחות בביטוח רכבים נגררים.

 

מלבד שאלת המחיר, מומלץ להתרשם גם מרמת הניסיון, המקצועיות והמוניטין שיש לחברת הביטוח שבה בחרתם לבטח רכב נגרר, ולוודא שאתם מקבלים שירות מאנשי מקצוע מיומנים עם ידע נרחב בביטוחי רכבים כבדים, וציוד כבד או הנדסי.

 

בשורה התחתונה, בוחרים, מקליקים ורוכשים

 

רכישת ביטוח נגרר אונליין מתבצעת במהירות ואתם מקבלים את התמונה המלאה לגבי פוליסת הביטוח המתאימה לכם, עם שירות לקוחות מקצועי להתאמת הפוליסה לצרכים שלכם, ולמאפייני הרכב הנגרר.

 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר