מס' צפיות - 1018
דירוג ממוצע -
חופשה בצל הקורונה: אלו היעדים שיהיו חמים בקיץ 2020
מאת: לטייל בכיף 10/05/20 (20:25)

החזרה לשגרה ממשבר הקורונה מתחילה להציג סנוניות ראשונות גם בעולם התיירות כשהמדינה סוף סוף מתחילה לשחרר במעט את הסגרים ואת ההנחיות ואפילו פתחה את המלונות והצימרים (בתנאים מסויימים).

 

אבל מה שבאמת מעניין את האזרחים הישראלים, הוא מתי תיירות החוץ תתחיל להשתחרר ומתי נוכל סוף סוף לטוס וליהנות קצת מהחיים אחרי התקופה הרעה שעברנו. העניין הוא, שלצערנו, זה לא תלוי רק בנו אלא גם במדינות האחרות.

 

ובכן, לפי החדשות האחרונות שמתפרסמות בתקשורת בימים האחרונים, קפריסין ויוון (איי יוון יהיה מדוייק יותר לומר) הם אלו שיהיו היעדים החזקים בקיץ 2020 הקרוב במקביל לחזרה לשגרה מהקורונה, ישנן כמה סיבות לכך.

 

 

הראשונה היא שגם איי יוון (רודוס, כרתים, מיקונוס וכו') וגם קפריסין הוכיחו עמידה איתנה מול הקורונה והצליחו להתגבר במהירות על הנגיף. ישנם איים ביוון שלא נמצא בהם נדבק קורונה אחד בכל התקופה מאז פרוץ המשבר. הסיבה השנייה היא הרצון העז של יוון וקפריסין להחזיר כמה שיותר מהר את התיירים הישראלים למלונות ולמסעדות שלהם.

 

התיירים הישראלים הם אחוז נכבד מאוד מהתיירות של יוון וקפריסין ושרי החוץ והתיירות של שתי המדינות כבר החלו ליצור קשר עם הממשל בישראל כדי לנסח שיטה והנחיות מיוחדות כדי למשוך אליהם חזרה את המטיילים הישראלים.

 

קפריסין למשל נחשבת ליעד פופולרי מאוד על התייר הישראלי וככל הנראה מדינה זו עומדת להיות הלהיט הגדול ביותר של קיץ 2020, ולכן, מומלץ כבר עכשיו להתעדכן ברשימת מלונות מומלצים בפאפוס בקיץ הקרוב או ברשימת מלונות מומלצים בלימסול כבר מעכשיו כדי להבטיח לכם מחירים זולים לפני שהגל הגדול של הביקוש יגיע.

 

כאמור, לא רק קפריסין הולכת להיות מבוקשת בקיץ הקרוב בצל הקורונה. גם אתונה בירת יוון רודוס, כרתים, קוס, מיקונוס ושאר איי יוון עומדים להיות מבוקשים ביותר בקיץ וגם במקרה הזה כדאי מאוד למהר ולהזמין חדר באחד ממאות המלונות המעולים והמומלצים של האיים הנפלאים האלו.

 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר