מס' צפיות - 172
דירוג ממוצע -
מחדל בהיערכות לרעידות אדמה על פי דו"ח מבקר המדינה
לפניכם כל החדשות השבועיות הנוגעות לתמ"א 38, שהפך זה מכבר לדבר שבשגרה. בין אם מדובר בפרויקט חדש באזור השרון , קרן חדשה של יעקב אנגל המממנת פרויקטים או העלאת הנושא לדרגת חשיבות עליונה בדו"ח מבקר המדינה בהקשר להיערכות לקראת רעידות אדמה.
מאת: יצחק הבדלה 24/03/11 (14:45)לפניכם כל החדשות השבועיות הנוגעות לתמ"א 38, שהפך זה מכבר לדבר שבשגרה. בין אם מדובר בפרויקט חדש באזור השרון , קרן חדשה של יעקב אנגל המממנת פרויקטים או העלאת הנושא לדרגת חשיבות עליונה בדו"ח מבקר המדינה בהקשר להיערכות לקראת רעידות אדמה.פרויקט תמ"א 38 בכפ"ס יוסיף 24 יח' דיור לשלושת הבניינים


כפי שדווח השבוע בדה מרקר, 24 דירות חדשות, הולכות להיבנות ולהתווסף בשלושה בניינים קיימים, הנמצאים ברחוב רמה שבכפר-סבא בסמיכות זה לזה, באחד מהפרויקטים הגדולים שנעשו לאחרונה בארץ בכל הקשור לחיזוק מבנים מרעידות אדמה.

הבניינים, שמצויי ברחוב ללא מוצא הסמוך לתחנה המרכזית, משתרעים על פני שטח של 80 מ"ר בממוצע לבניין, כשבכל אחד מהם מכיל 16 דירות מגורים.

הבניינים, שישופצו על פי תקני תמ"א 38, ישופצו בחזית, לדירות יתווספו 25 מ"ר כולל מרפסת שמש וממ"ד, המעלית תשופץ, לכל דירה חדשה תהיה חנייה והבנייה תימשך קרוב לשנה, החל מהרגע בו יינתן במהלך שנה זו היתר הבנייה.

יעקב אנגל מקים קרן שתממן פרויקטים של תמ"א 38


כפי שדווח השבוע בכלכליסט , אנגלאינווסט, חב' הנדל"ן של יעקב אנגל, הקימה קרן בשווי 150 מיליון שקלים, למימון פרויקטי תמ"א 38.

הקרן, באה לדבריו של אנגל, לענות על הצורך של יזמים במימון, כשרובם נתקלים בקושי בבואם לבקש מימון בנקאי עבור פרויקטים של תמ"א 38.

בתמורה למימון והערבויות שתעניק הקרן לצורך ביצועי הפרויקטים, היא תיכנס כשותפה בהם, בהיקף של עד 85% ועל פי כך יקבע היקף המימון בהתאם.

על פי אנגל, בכל מבנה שותפות שהוא, הכוונה היא לאפשר ליזמים לנהל בעצמם את הפרויקט, כאשר מסגרתה של הקרן תאפשר לה לנהל עד 30 פרויקטים. לפיכך תבחן הקרן כל פרויקט שיוצע לה לקחת בו חלק.

מחדל בהיערכות לרעידות אדמה על פי דו"ח מבקר המדינה

יצחק הבדלה מוסיף עוד לפני עשור, דוחות מבקר המדינה הצביעו על אי היערכות ראויה לקראת רעידת אדמה. הדוח, שפורסם היום (רביעי), כפי שדווח בעיתון הארץ, הוא כפי שכתב מבקר המדינה לינדשטראוס "בבחינת דגל אדום בפני ראש הממשלה וממשלת ישראל".


הכותב הוא יצחק הבדלה, מנכ"ל קבוצת נישה אחזקות העוסקת ביזמות נדל"ן. הבדלה יצחק מתמחה בקבוצות רכישה ותמ"א 38. ליצירת קשר: יצחק הבדלה 050-9901199 , 09-9558795 ww

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר