מס' צפיות - 163
דירוג ממוצע -
מוגש באהבה מבראנג'לינה: אימון לזוגיות
מאת: סיגל גשורי 28/01/10 (14:04)


אנג'לינה ג'ולי היא ללא ספק דרמה קווין. סיפור האהבה שלה עם בראד פיט  היה מרוצף מתחילתו ועד סופו ברעש, צלצולים, צילומים ומצלצלים.

 

הם עשו הכל בגדול, הכל מהר, כיאה לשני מגה סטארים  - כמעט גדול מהחיים.

 

זו בדיוק הבעיה עם סיפורי אהבה גדולים מהחיים: כשהם פוגשים את המציאות, את החיים האמיתיים  -  לא תמיד ברור איך לקחת את זה משם...

 

 

כשעושים הכל בהילוך מהיר

 

 

מדובר בסיפור אהבה שהתחיל על סט צילום של סרט (מר וגברת סמית'), הפך לסרט בורקס עם משולש (אנג'לינה ג'ולי-בראד פיט-ג'ניפר אניסטון), הפך לסרט אגדה שבו הנסיך והנסיכה חובקים יתומים בכל מיני צבעים ועושים עוד כמה זאטוטים משלהם... ויכול להיות שזה הולך להיגמר בסרט אימה מהסוג הכי נורא: קרמר נגד קרמר  פלוס שישה ילדים, ואולי איזו אומנת מרי פופינס סטייל שתצייר להם עננים על הקירות....

 

 

כנראה זה מה שקורה כשמנסים להכניס התרחשויות של חמישים שנה בחמש שנים, וזה נכון לא רק לגבעות של הוליווד או לשפתיים המהממות של אנג'לינה.

זה יכול לקרות גם בגבעתיים תחתית או חדרה עילית ...  אנחנו רצים לשום מקום, רק כדי למצוא את עצמנו בנקודת ההתחלה  עם כמות לא מבוטלת של נפגעים. בסוף מתברר שההתקדמות המדומה הזו היתה פול גז בניוטרל ולא השגנו בזה כלום. אתם חושבים שזה מאוחר מדי ללכת לייעוץ למערכות יחסים?

 

 

יש נשים שממהרות להגיע לאמצע, ואיכשהו לא שמות לב לזה שבצורה כזו - הן מקרבות גם את הסוף.

 

תקופת החיזור הראשונית והמרגשת - היא תקופה שלא תחזור. למה לא לתת לה להמשך, למה לא למתוח אותה כמה שיותר ולהנות ממנה עד הטיפה האחרונה?

 

למה לא להסכים לחיות קצת ביחד ולראות אם יש לנו ערכים דומים ויכולת לעניין אחד את השניה גם מחוץ לסדינים? לעשות קצת אימון לזוגיות?

 

בשביל מה לתקתק ילדים אחד אחרי השני, לפני שהתרגלנו לעולל אחד, שמוסיף לעולמנו עוד מימד מקסים אבל לא פשוט להכלה?

 

מתאהבים במהירות האור, נפרדים, זורקים, נקשרים, יולדים.... ובאותה מהירות את הקשר מפרקים. דור האינסטנט כבר אמרנו?

 

 

 

מלכי הדרמות

 

חברתי חניתה,  אישה מופלאה, רק בשנה שעברה ממש התחתנה עם בן זוגה מזה 15 שנה, אב שבעת ילדיה. היא אמרה לי פעם, "סיגל, הזהרי מיחסים המבוססים על דרמות. אחר כך פשוט קשה לוותר עליהן... כל עניין הופך לדרמה. לא רבים - ישר בועטים. ואז שוב לא רבים - ישר מסובבים את הגב... לא רבים... אופס נפרדים וחוזרים וחוזר חלילה".

 

ואני אומרת לכם מנסיון:  הדרמות אוכלות כל חלקה טובה בחיים, מוצצות כל אנרגיה חיונית הדרושה לנו לגדול, להתפתח, לצמוח, להיות הורים... הדרמות משתלטות על החיים.

 

 

 

כשלא מתחתנים

  

 

עכשיו זו אופנה: לא מתחתנים.

 

עכשיו זה טרנד: שומרים על חשבונות נפרדים.

 

עכשיו זו אופנה: היא שומרת על שמה מלפני החתונה, או שהם משתפים שמות משפחה.

 

עכשיו זו אופנה: עוד לפני שמתחתנים , חותמים על הסכם הגרושין בצורתו האקדמית  המעושה...  אבל עוטפים אותו באדרת חדשה: "הסכם יחסי ממון",  הוא נקרא.

 

כשעושים את כל תעודות הביטוח מפני הכשלון אז במקום צלילי מארש החתונה צועדים לצלילי הספד הקבורה של   הנישואין שקיצם  הוא כלל לא הפתעה להיפך הוא בחזקת "כאשר יגורתי בא."

הכותבת היא מומחית לאנרגיה נשית ומערכות יחסים. לפרטים נוספים וייעוץ: 5302305 050 9010080 050

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר