מס' צפיות - 218
דירוג ממוצע -
חניה זה לגברים
מאת: סיגל גשורי 23/12/09 (01:48)

 

עכשיו זה גם מדעי. לחבר שלי - מעצם היותו גבר -  יש כישורי חניה הרבה יותר טובים משלי.

 
הנה, עובדה. אפילו כתבו על זה באתר של רשת, שם פורסם על מחקר שערכה ד"ר קלאודיה וולף מאוניברסיטת רוהר בבוכום שגרמניה שקבע כי גברים חונים טוב יותר מנשים.

 

מה הלאה? מחקר שיסביר לי שזו בעצם לא אשמתי, כי המוח שלי בנוי אחרת, וגם הלב של בנוי אחרת? שאני יותר מפחדת לדפוק את האוטו בגלל שאני מפולניה והוא מרומניה...?

 

אז אני לא יודעת להחנות. אפשר לחשוב. אני גם לא משלימה את החנייה כמו שצריך, ואתם יודעים למה? כי אני כל הזמן ממהרת. תמיד יש משהו: אני מאחרת לפגישה, מגיעה ליוגה חסרת נשימה או מקפיצה לילד לבית ספר את חוברת המדעים שהוא שכח...


זה לא חדש שאנחנו הנשים מנהלות חיים של ארנבות על ספיד. השפן של אנרג'ייזר פראייר לידנו. אנחנו כל כך רגילות לג'נגל  ממטלה למטלה,  שכשבסוף מתבקשת איזו עצירה לצורך חנייה אנחנו לא ממש זוכרות איך עושים את זה כמו שצריך. זה כזה פשע? אם אעשה עכשיו קורס בחניה, זה יכפר על זה...?

 

אתם חונים או נתקעים?

 
 

זה  לא מקרה שכישורי החניה של נשים לוקים בחסר,  ולא, זה לא בגלל השוני במבנה המוח .

בכלל - בחיים, אנחנו פחות יודעות לחנות.


אתם, הגברים, המין החזק, לא רק יודעים להחנות את המכוניות שלכם בוירטואוזיות ראויה להערצה במקומות הכי קשים, הכי קטנים ושנראים הכי בלתי אפשריים - גם את הישבנים החמודים שלכם אתם יודעים להחנות הרבה יותר טוב מאיתנו. נגיד, בתוך חיי הנישואין. אם להשתמש באותו דימוי - גם שם אתם נכנסים למקומות דחוקים, מוכנים לחנות בצורה לא חוקית ולא משנה אם תחטפו קנסות...


גם אם החנייה שמצאתם לא טובה, ולמרות שלפעמים ידפקו לכם את הפגוש (תרתי משמע), ואיזו פקאצה נכנסה בכם מאחור ...אתם נשארים חונים בנישואים גרועים.

 

חישובי עלות מול תועלת


אם כבר אנחנו מקשיבים למחקרים - הם גם מגלים שגברים, ברובם, לא יוזמים גרושין.  יכולת ספיגה שלהם היא לא פחות  ממופלאה, כשהם שוקלים את האלטרנטיבה: מה, להתחיל עכשיו לעשות לבד כביסה...?  שלא לדבר על לשלם מזונות למכשפה...

 

הם ילכו ליעוץ לזוגיות ולא יפסלו על הסף אימון למערכות יחסים, אפילו אם הם לא מאמינים בזה. הכל כדי לשמור על החניה. גם אן החניה לא ממש חוקית - הם ישארו, פשוט כי נראה להם שהיא  נוחה. אז מה אם פה ושם חוטפים איזו דפיקה קטנה בשילדה?

 

ביציאה מחניה אנחנו דווקא מעולות

 
על פי הסטטיסטיקה נשים הן אלו שבדרך כלל יוזמות את היציאה מנישואים לא טובים או, אם תרצו, מרחוב ללא מוצא, ודווקא  שם מתגלה שהן מוכנות לקחת סיכונים לא פשוטים.

אתם? צריך לבעוט בכם כדי לחלץ אתכם מנישואים גרועים. אתם לא יודעים לעשות את זה לבד וחייבים להסתייע בשירותי גרירה. לפעמים הגרר מגיע בדמות מאהבת חביבה אך עקשנית,  ולפעמים זה לא גרר אלא סמי טריילר - המאהב של אשתך...


אבל בואו לא נחפש אשמים

ואני אומרת: בנישואים, כמו בחנייה, קצת פחות חשוב מי החנה את המכונית בצורה כל כך שלומיאלית. מה שמשנה זה מי יוציא אותה משם עם כמה שפחות שריטות, בלי לחטוף דו"חות, בלי לאבד שנים טובות וכמובן, בלי לדפוק את הנוסעים התמימים שיושבים מאחור - הילדים.

 

הכותבת היא מומחית לאנרגיה נשית ומערכות יחסים. לפרטים נוספים וייעוץ: 5302305 050 9010080 050

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר