מס' צפיות - 275
דירוג ממוצע -
פגישה עם במדיום במעלית אוניברסיטת חיפה
מאת: עליזה אלקיים-עבאדי 02/05/09 (21:43)

ריצה למבחן בפסיכואנליזה קלינית  הייתה מיגעת ומייזעת. ריצה ודחיפה אל המעלית הייתה בסופה סוד מכשף.

המעלית הייתה עמוסה לעייפה,  בליל של ריחות זיעה ובישום סחררו את ראשה של מיכל בעוד מחשבותיה נתונות למבחן  קליני שעתיד להתחיל בעוד דקות ספורות. המעלית נעצרת בקומה הראשונה בעודה עמוסה ומנגנון הדלת  בסגירה מגיעה בריצה בחורה, לבושה בהידור שער ראשה  אדמוני זוהר והיא מבקשת בקול תחנון שיסייעו בידה להיכנס למעלית. בדחיפה קלה שדחף איזשהו סטודנט  צעיר עלם חמודות, היא מצליחה  להיכנס למעלית. זו נסגרת ומתחילה במסע העלייה שלה לעבר הקומות העליונות במכלול בניין רבין באוניברסיטת חיפה. העלמה יפה באופן שלא נראה במקומותינו אלא רק באגדות, שיער ראשה אדמוני  בוהק, עיניה בורקות בכחול ים שמים, אפה זעיר וסולד, שפתותיה ורודות, משוכות בשפתון דובדבני, לחיי סמוקות כתות. מתנוכי אוזניה משתלשלים עגילי דמאר בצבעים תואמים למראה פניה. נוסעי המעלית - סטודנטים בעיקר ומספר עובדי האוניברסיטה לא זעו ולא נעו, הם עמדו  קפואים.

 

במעלית שרתה מין סערה סמויה שרק מי שניחן  ביכולות אנרגטיות יכול היה לחוש בסערה הסמויה באוויר. מיכל, שניחנה ביכולות אנרגטיות רוחניות גבוהות שלפני רגע הייתה חסרת שקט נוכח האיחור למבחן בפסיכואנליזה קלינית חשה כי משהו קורה,  אנרגיות סערה יוצאות מבחורה שזה עתה נכנסה למעלית. לפני הגיע המעלית לקומה  חמישית  שם נמצא אולם הבחינות בפסיכולוגיה, חשה מיכל כי המעלית חורקת יורדת עולה כך חוזר חלילה. הנוסעים לא חשו בכך, מיכל שחשה בכך הבינה כי   במעלית ישנו או ישנה נוסע או נוסעת שהם בעצם מדיום אשר הגיעו למעלית לבצע משימה מסוימת. האווירה במעלית החלה להחניק- המעלית נתקעה. לפתע כרעה ונפלה הבחורה שזה עתה נכנסה למעלית הנוסעים החלו לבכות, לצעוק לעזרה והשתררה אנדרלמוסיה. הבחור- עלם החמודות שדאג לפתוח בפני הבחורה את המעלית כרע עליה על מנת להנשימה כיוון שדופק ליבה החל להאיט וגופה החל לפרכס. הוא הנשים אותה מפיו ולפתע החל עשן לעלות מדופני המעלית והיה חשש כי הנוסעים ייחנקו.

 

בתוך כך החלה מיכל בקריאות של מילות בלולות בקריאות, בצעקות ובבכיות, הנוסעים החלו להתדפק על הדלתות הדו  קומתיות והאווירה החלה חונקת אף את מיכל. באפיסת כוחות, בתום קריאות הלחש של מיכל נפתחה הדלת, ולפתע פתאום נעלמו כלא היו הבחורה האדמונית ועלם החמודות.  הנוסעים נותרו פעורי פה, מיכל לא הצליחה להגיע לבחינה והמצב נותר מוזר!!!!!!

הכותבת היא בת,אם,רעיה,אחות,סבתא חברה ועוד... מתעלת את הדיבור גם לכתיבה, רעיונאית, אוהב לעזור לזולת, בנאדם טוב....

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
למה לא
מיכל 03.05.09 (10:03)