אתר הדעות והביקורות של הגולשים 

בוא להביע את דעתך בכל נושא שתרצה

אתרים וכתבות מומלצות

קצת תרבות - מגזין בידור ותרבות חדש בישראל ששם על עצמו מטרה לסקר ולהמליץ על מופעי התרבות הגדולים בישראל בכל הסגנונות כולל הופעות של אמנים מחו"ל, קונצרטים, הפקות מחול וריקוד, מופעי סטנדאפ, הצגות, אופרה, תערוכות ועוד. האתר יציג מידע עדכני כולל מידע על רכישת כרטיסים ולוח הופעות.

 

לוח הופעות חודשי - לוח הופעות חודשי והמעודכן ביותר מבית איגוד האמרגנים ומפיקי האומנויות בישראל המציג את כל אירועי התרבות והבידור ברחבי הארץ כגון הצגות, קונצרטים, הופעות, סטנדאפ, הופעות חו"ל וכד'. מומלץ!!

 

שלמה ארצי הופעות - לוח הופעות עדכני של הזמר המצליח ביותר בכל הזמנים בישראל הלוא הוא שלמה ארצי. בעמוד זה, תוכלו למצוא גם מידע נוסף ופרטי ביוגרפיה, וכן פרטים לגבי רכישת כרטיסים להופעות של ארצי עם מידע על מבצעים או הנחות. העמוד מתעדכן בכל עת עם תאריכים חדשים של ארצי.

 

אתר כרטיסים ברשת - אתר ובו תוכלו למצוא סקירה על כל אירועי התרבות והבידור בישראל כולל מידע על קניית כרטיסים מוזלים ומבצעים שווים ברשת.

 

אייל גולן הופעות - כתבה המתעדכנת באופן קבוע ומציגה את לוח ההופעות המלא והעדכני של אייל גולן ברחבי הארץ. הכתבה מציגה גם מידע על רכישת להופעות ובודקת גם אם ישנם מבצעים, הנחות או כרטיסים מוזלים.

 

מפצח האגוזים חנוכה - הבלט הישראלי מחזיר את המופע מפצח האגוזים איתו הופיע לפני כמה שנים ויציג מספר הופעות בחג חנוכה 2018 הקרוב. בכתבה הבאה תוכלו למצוא את כל הפרטים על המופע כולל לוח הופעות מלא ומידע על רכישת כרטיסים.

 

שמלת השבת של חנה'לה מיכל הקטנה - כל מידע על המחזמר החדש "שמלת השבת של חנה'לה" בכיכובה של כוכבת הילדים מיכל הקטנה יחד עם חני נחמיאס ושחקנים נוספים שיוצג במהלך חורף 2018 ברחבי הארץ כולל מידע על לוח הופעות ורכישת כרטיסים.

 

יובל המבולבל הופעות - לוח ההופעות המלא והמעודכן של כוכב הילדים הבלתי מעורער בישראל הלוא הוא יובל המבולבל. בכתבה תוכלו למצוא מידע על ההצגות החדשות שהוא מציג, על תאריכי ההופעות והמיקומים וכן את מחירי הכרטיסים ואופן רכישתם כולל מבצעים והנחות.

 

אורסטיאה תיאטרון גשר - כל הפרטים על ההצגההחדשה של תיאטרון גשר "אורסטיאה" בבימויו של יבגני אריה שהוא המנהל האומנותי של התיאטרון ועושה זאת בהצלחה גדולה. הכתבה תציג מידע על לוח ההצגות של המחזה, פרטים על רכישת כרטיסים ועוד.

 

מיקה שלי הבימה - כתבה אינפורמטיבית ועדכנית על המחזמר מיקה שלי בתיאטרון הבימה שמבוסס על מחשה מאת גדי ענבר שכתב עלילה העוסקת בתקופה בין מלחמת ששת הימים למלחמת יום הכיפורים. במחזמר משתתפים יובל דיין, משה אשכנזי ועוד רשימה ארוכה של אמנים. בכתבה, תוכלו למצוא לוח הצגות עדכני וכן פרטים על רכישת כרטיסים, הנחות או מבצעים.

 

בון ג'ובי בישראל - להקת הרוק המעולה והותיקה תחזור ככל הנראה להופעה נוספת לישראל בקיץ 2019 ותופיע בפארק הירקון בתל אביב. בכתבה הבאה, תוכלו להתעדכן במידע על פתיחת מכירת הכרטיסים להופעה וכל מידע חדש ועדכני בנוגע להופעה הגדולה של קיץ 2019 בישראל.

 

שחר חסון הופעות - עמוד מרוכז ומעמיק המציג את לוח ההופעות של הקומיקאי והסטנדאפיסט שחר חסון. העמוד מציג לוח עדכני הכולל מידע על רכישת כרטיסים, הנחות, מבצעים ועוד.

 

כרטיסים לאירוויזיון - אם אתם מתכוונים לראות פיזית את תחרות אירוויזיון 2019 בישראל, תצטרכו לרכוש כרטיסים לכך. הכתבה הבאה, מלווה בעדכונים חיים את המידע על פתיחת מכירת הכרטיסים לאירוויזיון בישראל שעדיין לא נפתחה. כדאי לעקוב מקרוב שכן מדובר באחד האירועים המבוקשים ביותר בישראל.

 

זרים מושלמים הבימה - הצגה חדשה בתיאטרון הבימה שמבוססת על הסרט האיטלקי המפורסם בעל אותו שם. בכתבה תוכלו למצוא לוח הצגות עדכני וכן מידע על כרטיסים מוזלים ומבצעים שונים. מומלץ.

 

לילה אחד באפריל - כתבה מצויינת המציגה מידע על המופע החדש של קרן פלס "לילה אחד באפריל" שרץ בתיאטרון הבימה. הכתבה מציגה לוח הופעות עדכני וכן פרטים על רכישת כרטיסים והנחות ומבצעים.

 

להקת דם יזע ודמעות בישראל - כל המידע על ההופעה של להקת הג'אז רוק המארינית "דם, יזע ודמעות" שתגיע לישראל בחודש אוקטובר 2018 להופעה חד פעמית שתתקיים במועדון האנגר 11 בתל אביב כולל מידע על רכישת הכרטיסים להופעה.

 

תומאס אנדרס בישראל - הזמר ואחד ממייסדי ההרכב מודרן טוקינג, יגיע להופעה בישראל בפברואר 2019. בכתבה הבאה תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההופעות של תומאס אנדרס בישראל כולל מידע על מחירי הכרטיסים ואופן רכישתם וגם מידע נוסף כמו ביוגרפיה ועל האמן ופרטים נוספים.

 

המחזמר שיקגו בישראל - שירי מימון תגיע לישראל בפברואר 2019 עם הפקת המחזמר שיקגו המקורי בו היא משתתפת, יחד עם כל הקאסט המקורי והתלבושות המקוריות. הכתבה הבאה תציג בפניכם את כל המידע על המחזמר שיגיע לכאן כולל לוח הופעות עדכני ופרטים עם רכישת הכרטיסים.

 

הדוד אריה הצגה - ספר הילדים המצליח ביותר בישראל "הרתפקאות הדוד אריה" מגיע לגרסת הצגה בתיאטרון הבימה. בכתבה הבאה תוכלו למצוא מידע על ההצגה בכיכובו של טל מוסרי כולל מידע על לוח המופעים של ההצגה בתיאטרון הבימה, מחירי הכרטיסים ואופן רכישתם. מומלץ!

 

מיקי הופעות - דף ההופעות של כוכבת הילדים מיקי (מיכל ויצמן) עם כל המידע על ההופעות שלה ברחבי הארץ כולל פרטים על רכישת כרטיסים, מבצעים או הנחות.

 

מופעי חנוכה 2018 - הרשימה המלאה והמעודכנת ביותר ברשת המציגה את כל מופעי חנוכה 2018 הגדולים והקטנים שירוצו בבימות השונות ברחבי הארץ. הרשימה כוללת גם את מחירי הכרטיסים ומידע על הנחות, מבצעים או כרטיסים מוזלים.

 

הצגות ילדים 2018 - כתבה ארוכה ואינפורמטיבית המציגה את כל הצגות הילדים המובילות בישראל שמציגות ורמות במהלך 2018. מומלץ!

 

קסם של משחק חנוכה 2018 - ההצגה המדוברת של חופשת חנוכה הקרובה. יובל שם טוב חובר אל הדוד חיים, מני ממטרה ואורנה ומשה דץ ויחד הם יוצאים בהצגה חדשה לחנוכה במעל 20 ערים ברחבי ישראל. הכתבה הבאה מציגה את לוח ההופעות המלא של קסם של משחק ברחבי הארץ, מידע על מחירי הכרטיסים, פרטים על מבצעים והנחות ועוד הרבה מאוד מידע בנושא. מומלץ.

 

הבלט ספרטקוס עם להקת גריגורוביץ' - להקת המחול הלקאסי של הרקדן והכוריאוגרף הרוסי המפורסם יורי גריגורוביץ' שכתב את אחת מהפקות הבלט הידועות ביותר - "ספרטקוס" על פי המוסיקה של המלחין הארמני חצ'טוריאן, תגיע לישראל בסוף שנת 2018 במסגרת עונת המחול החדשה של האופרה הישראלית. בכתבה הבאה תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההופעה כולל לוח ההופעות ומחירי הכרטיסים.

 

אפרוג'ק בישראל 2018 - הדיג'יי ההולנדי הידוע חוזר להופעה בישראל. באתר הבא תוכלו למצוא את כל המידע על הנחות, מבצעים ומידע נוסף על ההופעה של אפרוג'ק בישראל.

 

מרי פופינס המחזמר - תיאטרון הבימה יעלה בקיץ 2018 הקרוב את המחזמר הידוע "מרי פופינס" בהפקה גדולה ומושקעת בכיכובה של שני כהן (ככל הנראה). ההצגה תועלה בתיאטרון הבימה ובאולמות נוספים ברחבי הארץ. מכירת הכרטיסים כבר נפתחו חלקית. בכתבה הבאה תוכלו להתעדכן היכן יופיע המחזמר? מי ישתתף בו? ואיפה ניתן לרכוש את הכרטיסים.

 

אמיר דדון הופעות - כתבה אינפורמטיבית ומעמיקה על הזמר המצליח אמיר דדון. בכתבה ניתן למצוא מידע על לוח הופעות של אמיר דדון, ביוגרפיה, רכישת כרטיסים להופעות ועוד פרטים רבים וחשובים.

 

יהורם גאון הופעות - כתבה עדכנית המציגה את לוח ההופעות המלא והעדכני של הזמר יהורם גאון ברחבי הארץ כולל מידע על רכישת כרטיסים להופעות, הנחות או מבצעים.